3in1 Laserové svářečky


Laserová svářečka / laserový čistič / laserová řezačka - vše v jednom!

HellRaiser 3in1-Plus

HellRaiser 3in1

Konečně Vám můžeme představit moderní ruční laserový čisticí a svařovací stroj 3in1. Toto laserové zařízení kombinuje čisticí a svařovací funkce, které dokážou nejen vyčistit kontaminaci kovového povrchu (rez), ale také svařovat různé kovové materiály, což poskytuje efektivnější a flexibilnější řešení.

Výhody laserového čištění a svářečky 

  Laserový čisticí a řezací stroj HellRaiser je doplněn o svařovací funkci. Laserová čisticí svařovací pistole má designové provedení, která se pohodlně drží a může flexibilně reagovat na různé předměty a úhly. Laserová pistole je vybavena systémem sledování teploty, který může monitorovat ochrannou čočku a včas varovat před poškozením. 

  Laserový čisticí a svařovací stroj je vybaven řídicím systémem Ruida, který má dva režimy čištění a svařování, které lze flexibilně přepínat. Systém je snadno ovladatelný a dokáže v reálném čase zobrazovat vstupní a výstupní stav IO, informace o poplachu a stav pohybu. Podporujte různé typy výkyvů, automatické podávání drátu a další funkce. Knihovna procesních parametrů je uložena v laserovém čisticím a svařovacím stroji. Každý režim odpovídá jinému nastavení parametrů. Po uložení můžete příště přímo zvolit odpovídající režim, aniž byste znovu nastavovali parametry.

Při svařování přítomnost galvanizované vrstvy, rzi a znečištění olejem zvýší obtížnost svařování, zvýší tvorbu pórů, a tím ovlivní účinek svařování, takže před svařováním kovu je vyžadován proces čištění. 

Tradiční metodou je použití chemického čištění nebo mechanického čištění, které je časově i pracně náročné a navíc vzniká odpad. 

Laserový čisticí a svařovací stroj má všechny potřebné funkce, díky kterým může zohlednit potřeby laserového čištění před a po svařování. Je pohodlný a efektivní, aby pomohl uživatelům dosáhnout nejlepšího svařovacího efektu.

Ruční laserový čisticí a svařovací stroj umožňuje začínajícím svářečům zvládnout operace čištění a svařování pomocí pouhých několika hodin školení prostřednictvím intuitivního a přehledného řídicího systému a přizpůsobitelné knihovny procesních parametrů. 

Snižte náklady na pracovní sílu a zároveň zvyšte kvalitu, konzistenci a produktivitu. Laserový čisticí a svařovací stroj je inovativní produkt, který se snadno ovládá, je ekonomický a inteligentní. Pro různé aplikace lze příslušné trysky pistole snadno a rychle vyměnit, takže složitější procesní postupy jsou jednodušší a efektivnější. 

Přechod z tradičních metod čištění a svařování na tento ruční laserový systém vám umožní vyvážit efektivitu, kvalitu a bezpečnost. 

Laserový čisticí a svařovací stroj splní vaše potřeby profesionálního zpracování.